Szállodai munka

Szállodai munka

HozzászólásSzerző: Liuska » 2013.12.27. 08:31

Sziasztok!
Tudtok segítenki nekem londoni munkákban? Konyhai kisegítő vagy bármilyen megfelelne, csak távol szeretnék lenni hazánktól :) Köszi!
Liuska

Hozzászólás: 10

Re: Szállodai munka

HozzászólásSzerző: bandita » 2013.12.27. 12:37

Azért ez nem olyan nehéz manapság!Nyelvet mennyire beszéled?Mert ha nem akkor el se indulj!
Ha az megvan akkor vagy keress egy közvetítőt akik korrekt vagy interneten nézz utána milyen melókat hirdetnek!Jaa és legyen nálad min 1000font ha kimész!Szállás,közlekedés,kaja stb :D
bandita

Hozzászólás: 2

HozzászólásSzerző: Pirat » 2013.12.27. 12:39

Gyorsan határozd el magad mert ha jól hallottam akkor támadnak a románok és a bolgárok januártól!Szóval mihamarább menjetek Angliába mert ellepi őket ez a két nemzet!
Pirat

Hozzászólás: 16

HozzászólásSzerző: lora » 2013.12.28. 13:46

Liuska írta:Sziasztok!
Tudtok segítenki nekem londoni munkákban? Konyhai kisegítő vagy bármilyen megfelelne, csak távol szeretnék lenni hazánktól :) Köszi!

Szia! Nyelvtudás van? Mert akkor nem lesz nehéz dolgod. De szerintem a konyhai kisegítőnél azért van jobb meló is Angliában. :-) Minden végzettség és nyelvtudás kérdése! :-)
lora

Hozzászólás: 1

HozzászólásSzerző: Liuska » 2013.12.31. 09:53

Köszi mindenkinek :) Beszélek angolul, de inkább írában használom a nyelvet. Kevesebbet kommunikálok. Lehet járnom kellene valahova ahol a kommunikáció a lényege a tanulásnak, nem az igeidők vagy stb. Vendéglátó vagy bármilyen ilyen végzettségem nincsen. :( sajnos.
Liuska

HozzászólásSzerző: veras81 » 2014.01.02. 08:51

Liuska írta:Sziasztok!

Szia Liuska!
Én 8 hónapig voltam Londonban. Sajnos családi okok miatt haza kellett jönnöm, de imádtam kint lenni ;) Ha a nyelvet beszéled, nagy gond nem lehet. Mindenképpen keress hivatalos közvetítőt, szerintem egyedül ne vágj neki. És igen, legalább 300-400 ezer forinttal menj ki, de ha több pénzed van, az sem baj :D Nehéz az eleje, de hónapról hónapra egyre könnyebb lesz és hamar visszajön a pénzed ;)
veras81

HozzászólásSzerző: rittuska89 » 2014.01.02. 10:22

Halihó! Én most épp itthon szabin, de már több, mint 3 éve vagyok, élek és dolgozom Londonban és jóóóóóóóóó ;) Igaz, amikor kiutaztam, egy hét után sírva telcsiztem haza, mert haza akartam jönni :( Nagyon rossz volt, pedig beszéltem angolul, de mégis alig tudtam megszólalni, nem láttam át a közlekedést, eltévedtem sokszor és a lakás sem olyan volt, mint amilyet itthon megszoktam, de most már azt mondom, nem költöznék el innen semmi pénzért. Gyertek ti is ;)
rittuska89

HozzászólásSzerző: norka_22 » 2014.01.02. 13:00

Sziasztok!

Szerintetek végzettség nélkül lehet mondjuk recepciós állást kapni? Angol szakon végeztem, tehát ezzel nincs baj, voltam már többször is külföldön és meg tudok szólalni viszonylag magas szinten. Nagyon szeretnék Londonba költözni és megpróbálni ott az életet, ugyanis itthon nem látom a jövőmet. Nem feltétlen a recepciós állás érdekel, csak gondoltam megkérdem, mert többen mondták már, hogy kint is mindenhova végzettséget kérnek, ami nekem nincs. Előre is köszi! :)
norka_22

Hozzászólás: 4

HozzászólásSzerző: Pirat » 2014.01.03. 20:40

Most hogy szigorítanak a Britek lehet hogy szükség lesz a végzettségre!Nézz utána mert most sokan sokfélét mondanak!Mondjuk ha van végzettség az csak előny lehet :D

norka_22 írta:Sziasztok!

Szerintetek végzettség nélkül lehet mondjuk recepciós állást kapni? Angol szakon végeztem, tehát ezzel nincs baj, voltam már többször is külföldön és meg tudok szólalni viszonylag magas szinten. Nagyon szeretnék Londonba költözni és megpróbálni ott az életet, ugyanis itthon nem látom a jövőmet. Nem feltétlen a recepciós állás érdekel, csak gondoltam megkérdem, mert többen mondták már, hogy kint is mindenhova végzettséget kérnek, ami nekem nincs. Előre is köszi! :)
Pirat

Hozzászólás: 16

HozzászólásSzerző: Sanya40 » 2014.01.05. 06:22

Sziasztok.Nagyon kiszeretnék menni Angliába melózni,csak sajna az a fránya nyelv nehezen megy.
Amugy tanulgatom de azért 40évesen nehezebb mint fiatalabban.
Én kb.16 éve szakács vagyok itthon de elegem lett az itthoni mentalitásbol ugyhogy ha egyszer kijutok haza se jövök.
Vélemény valakinek?:)
Sanya40

Hozzászólás: 1

Következő

Vissza: London