Írországi munka?

Re: Írországi munka?

HozzászólásSzerző: kovácsbetty » 2014.01.24. 09:11

adele888 írta:
kovácsbetty írta:Köszönöm a hozzászólásokat, lehet hogy igazatok van és érdemes lenne belevágnom, vagy legalábbis elgondolkoznom a hajózáson... Nem félek én a munkától, csak tudom, hogy oda elég keményen elvárják a tapasztalatot és az nekem nem sok van. :/
Lehet, hogy érdemes lenne elvégeznem egy tanfolyamot hogy legalább végzettségem legyen... Őszintén! Szerintetek mennyi esélyem van úgy elhelyezkedni, ha munkatapasztalatom nem, de végzettségem lesz?

Szia!
Én tanfolyamot végeztem, ahol kaptam nyelvi felkészítést és szakmát is. Tapasztalat nélkül sikerült kijutnom hajóra, amit nagyon szerettem. Az angolom jó volt így hamar tudtam magasabb pozícióba kerülni, ami magasabb fizetéssel is járt :) Márciusban utazom is vissza, már alig várom! :)
Nem bántam meg, hogy ezt választottam. Szerintem ne hagyd ki ezt a lehetőséget ;)

Szia! Köszi a választ. :) Kezdek egyre erősebben elgondolkozni azon, hogy tényleg ebbe kéne belevágnom. Tudtok ajánlani valami sulit?
kovácsbetty

Hozzászólás: 5

HozzászólásSzerző: Markusz » 2014.02.02. 21:29

adele888 írta:
kovácsbetty írta:Köszönöm a hozzászólásokat, lehet hogy igazatok van és érdemes lenne belevágnom, vagy legalábbis elgondolkoznom a hajózáson... Nem félek én a munkától, csak tudom, hogy oda elég keményen elvárják a tapasztalatot és az nekem nem sok van. :/
Lehet, hogy érdemes lenne elvégeznem egy tanfolyamot hogy legalább végzettségem legyen... Őszintén! Szerintetek mennyi esélyem van úgy elhelyezkedni, ha munkatapasztalatom nem, de végzettségem lesz?

Szia!
Én tanfolyamot végeztem, ahol kaptam nyelvi felkészítést és szakmát is. Tapasztalat nélkül sikerült kijutnom hajóra, amit nagyon szerettem. Az angolom jó volt így hamar tudtam magasabb pozícióba kerülni, ami magasabb fizetéssel is járt :) Márciusban utazom is vissza, már alig várom! :)
Nem bántam meg, hogy ezt választottam. Szerintem ne hagyd ki ezt a lehetőséget ;)

Szia!
Tapasztalat nélkül kijutottál? Ez jól hangzik, mert tapasztalatom nekem sincs. Ha nem vagyok pofátlan ,mennyi az a magasabb fizetés? Akkor nemsokára mész vissza, jó utat, majd írj kintről is!
Markusz

Hozzászólás: 15

HozzászólásSzerző: rittuska89 » 2014.04.23. 07:26

Hajó előtt akár érdemes Angliába jönni ;) Ide elég kevesebb nyelvtudás és munka van bőven, de csak annak, aki normális és nem egy okoskodó tahó :D :D :D Ciprusról nincsenek jó infóim, vannak körülöttem olyanok, akik voltak Cipruson és nem sok jót meséltek. Állítólag kevés a fizu, nincs jatt, mert elrakják a főpincérek és a szállások is lepukkantak. Ja és az utóbbi időben orosz nyelv is kell, mert sok az orosz vendég.
rittuska89

Hozzászólás: 10

HozzászólásSzerző: Hajópincér Andrea » 2014.04.23. 07:30

Sziasztok!

Valóban nem túl jó választás az utóbbi időben Ciprus. Sok középsikola is küldi ki szakmai gyakorlatra a diákjait, így tényleg kevés ember kell és sajnos egyre alacsonyabbak a fizetések és folyamatosan változnak a körülmények is. Amennyiben nem kalandvágyból mennétek külföldre, akkor nem érdemes Ciprust választani. Inkább Anglia, vagy tényleg a legjobb a hajó ;)
Sok sikert Nektek ;)
Hajópincér Andrea

Hozzászólás: 28

HozzászólásSzerző: grizli89 » 2014.04.25. 07:46

Nekem vannak olyan haverjaim, akik Cipruson voltak és csak annyit mondtak, hogy jó buli volt, de nem éri meg. Nem mennék oda ezek után, inkább hajó, vagy valami más szárazföld. Nézegetem a cégeket, de még nem tudom, mi legyen.
grizli89

Hozzászólás: 7

HozzászólásSzerző: miss_dina » 2014.04.25. 09:02

Ciprus valóban nem a legjobb, én is ezt hallottam. Hogy-hogy nem tudod, mi legyen. Irány egy hajó, az a legjobb ;)

grizli89 írta:Nekem vannak olyan haverjaim, akik Cipruson voltak és csak annyit mondtak, hogy jó buli volt, de nem éri meg. Nem mennék oda ezek után, inkább hajó, vagy valami más szárazföld. Nézegetem a cégeket, de még nem tudom, mi legyen.
miss_dina

Hozzászólás: 35

HozzászólásSzerző: Cintia » 2014.04.27. 14:07

grizli89 írta:Nekem vannak olyan haverjaim, akik Cipruson voltak és csak annyit mondtak, hogy jó buli volt, de nem éri meg. Nem mennék oda ezek után, inkább hajó, vagy valami más szárazföld. Nézegetem a cégeket, de még nem tudom, mi legyen.

Szia grizli89!
És miért nem éri meg? meséltek még valamit?
Bár én inkább Angliáról hallottam sok pozitívumot!
Cintia
Cintia

Hozzászólás: 6

HozzászólásSzerző: grizli89 » 2014.04.27. 17:32

szia. a haverjaim középsulitol voltak kint és 300 eurot kaptak, de a szállás, kaja ingyen volt. viszont 300 euro nem sok, bár több, mint ha itthon metek volna gyakorlatra.

Cintia írta: Szia grizli89!
És miért nem éri meg? meséltek még valamit?
Bár én inkább Angliáról hallottam sok pozitívumot!
Cintia
grizli89

Hozzászólás: 7

HozzászólásSzerző: mrgrosz » 2014.04.28. 14:13

hát a 300 euro tényleg karcsu, de ha ők középsulibol voltak kint, akkor normal. gondolom egy főállásu embernek magasabb a fizuja. persze én sem hallottam jokat Ciprusrol. Állítólag a fönökök elrakják a jattot és a szállások sem a legjobbak.
mrgrosz

HozzászólásSzerző: Mateo » 2014.05.10. 18:20

adele888 írta:

Szia!

Szia!

Mi újság? Milyen kint? Mesélj magadról!
Mateo

ElőzőKövetkező

Vissza: Ciprus