Írországi munka?

Írországi munka?

HozzászólásSzerző: kovácsbetty » 2013.12.31. 10:38

Sziasztok!

Látom valaki nyitott már egy ilyen topikot, hogy Ciprus, de egyelőre üres. :( Tud valaki valamilyen munkát ott? Animátor, akár szobalány, nekem bármi jó lenne. Az angol tudásom jó, sokat voltam már külföldön. Bár nem dolgozni, de simán tudok kommunikálni bármiről angolul .:)
kovácsbetty

Hozzászólás: 5

Re: Írországi munka?

HozzászólásSzerző: Jázy » 2014.01.09. 11:40

Szia!

Miért pont Ciprus? Én inkább hajóra mennék, ott jobb pénzt lehet kapni és még utazhatsz is!

Jázmin
Jázy

Hozzászólás: 3

HozzászólásSzerző: Markusz » 2014.01.10. 09:26

Kedves kovácsbetty!

Szerintem is a hajó sokkal jobb meló :) miért nem ebben gondolkozol? Jobban is lehet keresni! Ami szerintem fontos tényező.
Markusz

Hozzászólás: 15

HozzászólásSzerző: kovácsbetty » 2014.01.10. 09:44

Hmm nem tudom, megmondom őszintén, hogy eddig még nem gondolkoztam ezen. Nem sok mindent tudok a hajózásról, kicsit tartok tőle hogy nagyon kemény munka lenne.
kovácsbetty

HozzászólásSzerző: Jázy » 2014.01.14. 10:03

Betty!
Hát fel kell készülni, hogy dolgozni kell! De hol nem, ha jó pénzt szeretnél keresni??? Hajón azért jobb dolgozni, mert egyrészt tényleg bejárhatod a világot, hatalmas kaland, nagyon sok embert ismersz meg, hihetetlen barátságokat, ismertségeket köthetsz! A fizetésedet teljes egészében félre tudod rakni, mivel szállásra, étkezésre költeni nem kell (szárazfölddel ellentétben)! Olyan helyekre juthatsz el, ahova egyébként nem valószínű, csak ha nem milliomos vagy! És hát a fizetés, sokkal többet tudsz keresni, mint szárazföldön ilyen pozícióban. Ha fiatal vagy én nagyon ajánlom, hogy próbáld ki! Olvasgass utána nyugodtan, vagy kérdezz itt, van pár cég aki ezzel foglalkozik, ők is segítenek neked!

Jázy
Jázy

HozzászólásSzerző: kovácsbetty » 2014.01.14. 11:14

Köszönöm a hozzászólásokat, lehet hogy igazatok van és érdemes lenne belevágnom, vagy legalábbis elgondolkoznom a hajózáson... Nem félek én a munkától, csak tudom, hogy oda elég keményen elvárják a tapasztalatot és az nekem nem sok van. :/
Lehet, hogy érdemes lenne elvégeznem egy tanfolyamot hogy legalább végzettségem legyen... Őszintén! Szerintetek mennyi esélyem van úgy elhelyezkedni, ha munkatapasztalatom nem, de végzettségem lesz?
kovácsbetty

HozzászólásSzerző: Jázy » 2014.01.16. 17:59

kovácsbetty írta:Köszönöm a hozzászólásokat, lehet hogy igazatok van és érdemes lenne belevágnom, vagy legalábbis elgondolkoznom a hajózáson... Nem félek én a munkától, csak tudom, hogy oda elég keményen elvárják a tapasztalatot és az nekem nem sok van. :/
Lehet, hogy érdemes lenne elvégeznem egy tanfolyamot hogy legalább végzettségem legyen... Őszintén! Szerintetek mennyi esélyem van úgy elhelyezkedni, ha munkatapasztalatom nem, de végzettségem lesz?

Ha "félsz" még egyelőre a hajós munkától, akkor kezdj szárazföldön, de akkor szerintem Angliában, Ciprus most nem nagyon dübörög... Ott hozzászoksz valamennyire a vendéglátós élethez, tanulod nyelvet, gyakorlatot és tapasztalatot szerzel és akkor biztos bátrabban vágsz neki a világnak!!

Jázy
Jázy

HozzászólásSzerző: kovácsbetty » 2014.01.18. 11:34

Köszönöm a válaszokat! És Angliában milyen lehetőségek vannak? Hogy lehetne elindulni? Nem akarok csak úgy elindulni a semmibe, hogy vagy lesz munkám vagy nem, vagy lesz hol laknom vagy nem... Nagyon sok mindent hallok, hogy kit hogy vertek át... Kellene valami biztos támpont, ami alapján elindulhatok... :/
kovácsbetty

HozzászólásSzerző: Bandee » 2014.01.20. 17:14

Sziasztok, ez engem is érdekelne!!!
Bandee

Hozzászólás: 2

HozzászólásSzerző: adele888 » 2014.01.23. 13:09

kovácsbetty írta:Köszönöm a hozzászólásokat, lehet hogy igazatok van és érdemes lenne belevágnom, vagy legalábbis elgondolkoznom a hajózáson... Nem félek én a munkától, csak tudom, hogy oda elég keményen elvárják a tapasztalatot és az nekem nem sok van. :/

Szia!
Én tanfolyamot végeztem, ahol kaptam nyelvi felkészítést és szakmát is. Tapasztalat nélkül sikerült kijutnom hajóra, amit nagyon szerettem. Az angolom jó volt így hamar tudtam magasabb pozícióba kerülni, ami magasabb fizetéssel is járt :) Márciusban utazom is vissza, már alig várom! :)
Nem bántam meg, hogy ezt választottam. Szerintem ne hagyd ki ezt a lehetőséget ;)
adele888

Következő

Vissza: Ciprus