Hajósok ide! :)

Re: Hajósok ide! :)

HozzászólásSzerző: Alexa » 2015.01.22. 09:54

[quote="miss_dina"]Hahó, én AIDAs vagyok. Itt minden nagyon jó, bár elég magasak voltak a követelmények az interjún. Jó német, jó angol, szakmai tudás ...stb. De baromira megéri. Interjú után 1 hónappal kint voltam. Most itthon, majd januárban megyek megint. Szerintem ez a legjobb hajós cég, de tanuljatok németet!!!

Kedves Miss_Dina!
Mennyiben volt a kiutazásod? Gondolok itt orvosi vizsgálat, közvetítői díj, kiutazás stb...
Alexa

Hozzászólás: 15

HozzászólásSzerző: dokikari » 2015.01.23. 22:31

Ez engem is felettébb érdekelne:)
dokikari

Hozzászólás: 12

HozzászólásSzerző: miss_dina » 2015.01.24. 09:55

Sziasztok! Mindennel együtt kb. 200 ezer volt. Szerintem nem vészes, pláne, hogy 2 hét alatt vissza is jött ;)
miss_dina

Hozzászólás: 35

HozzászólásSzerző: korcsi3 » 2015.01.25. 16:48

A kiutazàsod màr ők finanszìrozzàk?
korcsi3

HozzászólásSzerző: okoska.21 » 2015.01.29. 20:43

Az tényleg nem vészes:)
okoska.21

Hozzászólás: 7

HozzászólásSzerző: bambi.30 » 2015.02.03. 16:24

Tényleg nem sok az a két kiló....főleg, hogy ha belegondolunk, hogy milyen hamar visszapörög :mrgreen:
bambi.30

Hozzászólás: 7

HozzászólásSzerző: Nira » 2015.02.13. 19:43

Sziasztok!

Úgy látom, hogy kicsit lelassult a forum, de hátha jelentkezik valaki, :)
Ha minden jól alakul, akkor én is leendő hajópincér-es leszek. Jövő héten lesz egy megbeszélésem. Már ennek is örültem, hogy nem kell Pestig utaznom egy kis megbeszélés miatt (néhány napja voltam egy másik közvetítőnél, csak Pesten tudtak fogadni).
Szóval nekem masszőr végzettségem van, de nagyon érdekel a vendéglátás is, így kíváncsian várom, milyen lehetőségeket ajánlanak fel. Telefonos egyeztetés során és a sok fórum böngészés után nagyon szimpatikusnak tűnik a Hajópincér suli. :) Mindig is szerettem volna olyan helyen dolgozni, ahol világot láthatok és persze jól is keresek. A hajós munka talán erre a legmegfelelőbb.

Érdekelnének még további tapasztalatok a képzésről és sikerekről (vizsga, elhelyezkedés, már a hajón lévő sikerek is!).
Ha a régiek közül valaki vagy akár újak, esetleg bekukkantanának ide forumra, nagyon örülnék, ha adnátok még néhány infót a hajós munkával kapcsoltban. Hacsak egy pár sornak is, de nagyon örülnék. :)
Nira

Hozzászólás: 6

HozzászólásSzerző: korcsi3 » 2015.02.16. 20:45

Szia Nira
melyik vàrosban lesz interjúd? Vagy talân közben màr volt is? Mindenképp szàmolj be légyszi, nagyon érdekel, h.mi volt.
korcsi3

HozzászólásSzerző: mano.ano » 2015.02.17. 19:12

Sziasztok
most talàltam erre az oldalra és nagyon tetszik. Sok érdekes dolgot olvastam. Van köztetek olyan tapasztalt hajón dolgozó, aki tud tippeket adni, hogy hogyan is érdemes belevàgni ebbe az egészbe? Jól jönne pâr tipp.
Előre is köszi.
mano.ano

Hozzászólás: 15

HozzászólásSzerző: Nira » 2015.02.18. 12:17

Szia Korcsi3!

Én Nyíregyházán voltam, és nem interjú volt ez, hanem még csak tájékoztatás. Egy interjúhoz már megfelelő szakképzettség és nyelvtudás kell. Én még most fogom elkezdeni a felszolgáló tréninget, ez kb 5 hétig tart. Sajnos vagy nem sajnos, én németes vagyok, és itt Nyíregyen nem indul német szaknyelv, csak Bp-n. így megpróbálok magam felkészülni idegen nyelvből (lehet, hogy elmegyek egy itteni nagyon jó hírű nyelvoktatóhoz, aki néhány órában felkészítene a sikeres interjúra, meg persze szaknyelvből is). Én úgy tudom, hogy egy interjún - a szakmai tapasztalattal szemben- egy picit talán lényegesebb az, hogy mennyire jó a nyelvtudása a jelentkezőnek. Tehát ha jól el tudod adni magad az interjún, viszonylag jól beszélsz, de nincsen még szakmai pl. felszolgálói tapasztalatod, attól még bőven van esélyed a sikeres interjúra.
Nagyjából ennyit tudok mondani neked, ha elkezdődik a tanfolyam (február végén valamikor), akkor arról is szívesen mesélek. :)
Ja még annyi, hogy mielőtt valakit elküldenének interjúra , előtte felmérik a nyelvtudásodat, és ha megfeleltél a Hajópincérnél, akkor mehetsz az interjúra a hajóstársaság "fejei" elé .
Szép napot! "Süt a nap, nehogy szomorú lééégy!!" :))
Nira

Hozzászólás: 6

ElőzőKövetkező

Vissza: Óceánjáró hajós munka