Hajósok ide! :)

Re: Hajósok ide! :)

HozzászólásSzerző: mano.ano » 2015.02.18. 20:02

Sziaa Nira,
Szerinted egy úgymond külsős német tanàr meg tudja veled a szakmai nyelvet tanítani?
Mindenkép Nyíregyen akartad a sulit? Van Bp-en is irodàjuk.
mano.ano

Hozzászólás: 15

HozzászólásSzerző: Nira » 2015.02.18. 20:22

Szia mano.ano!

Mivel a Hajópincérnél a szakmai nyelv képzési ideje kb 3 hónap (ez attól is függ, hogy a csoport heti 1- 2 vagy esetleg több órában van oktatva), így én nem tudok Budapesten nyelvi tanfolyamra menni...nincsen ott olyan ismerősöm, akinél 3 hónapig lakhatnék.. szóval így maradt az önszorgalom, sok-sok tanulás és egy jó tanár, aki fel tud készíteni
Nira

Hozzászólás: 6

HozzászólásSzerző: mano.ano » 2015.02.22. 20:00

Remélem h.így is sikerülni fog. Mert tudod azért a jó munkàhoz iső kell :mrgreen:
mano.ano

HozzászólásSzerző: Nira » 2015.02.27. 19:55

mano.ano!
köszönöm a kicsit furcsán "csomagolt" jókívánságot
mivel nem alapszintű a nyelvtudásom, úgy gondolom, hogy nagyon nagy problémám nem lesz a nyelvvel, ha valóban akarom + erőmhöz és időmhöz mérten felkészülök..
és én akarom
Minden jót neked is!
Nira

Hozzászólás: 6

HozzászólásSzerző: mano.ano » 2015.03.02. 20:04

Kedves Nira
nem szàntam megbàntàsnak a hozzàfűzni valóm. Csupàn csak érdeklődtem. Természetes te tudod, hogy önmagadnak mi a jó és elegendő;-)
mano.ano

HozzászólásSzerző: zalan.wolf » 2015.04.20. 08:18

Sziasztok!

Még mindig nem sikerült meggyőznöm magam arról, hogy ez a hajós munka tényleg megéri-e ezt a 400 ezres "befektetést". Ott van ugye a "mi van ha nem bírom? " meg hasonló kétségek. Mivel a Hajópincérnél végeztem bementem a munkák miatt, beszélt nekem a csaj mindenről, minden kérdésemre tudta a választ, de valami még mindig visszatart. Végzettségem ugye van már, angolul is tudok, csak ezzel az indulóköltséggel gyűlik meg a problémám, kicsit. Rajta vagyok az ügyön, de még messze a cél. Sjanos elég gyatra munkahelyem van és a tanfolyamot is elég nehézkesen tudtam kifizetni. Beszéltek nekem olyan társaságról, aki fizet mindent, de ott is először neked kell kifizetni a dologokat és később adják vissza, ez tényleg így van? Mert akkor már könnyebben meg tudnám oldani a dolgot. Erről valami infótok van?
zalan.wolf

Hozzászólás: 5

HozzászólásSzerző: Pocahontas » 2015.04.29. 11:55

Halihóóó!

Gondolom vannak itt olyanok akik régóta hajóznak :)
Milyen munka lehetőségek vannak? Tudnátok nekem írni?
[url]Pocahontas[i][/i][/url]
Pocahontas

Hozzászólás: 14

HozzászólásSzerző: Egérke » 2015.04.30. 10:56

Pocahontas írta:Halihóóó!

Gondolom vannak itt olyanok akik régóta hajóznak :)
Milyen munka lehetőségek vannak? Tudnátok nekem írni?

Szia!

Érdemes neked is ellátogatni a www.hajopincer.hu oldalra. Én úgy hallottam, hogy nagyon sok munka ajánlatuk van! Májusban lesz két interjú is!
Itt a fórumon fent van az egyik kollégájuk is azt hiszem andihajopincer vagy valami hasonló :) Írhatsz Neki is :)
Egérke

Hozzászólás: 11

HozzászólásSzerző: damo77 » 2015.05.06. 12:28

Sziasztok!

igen jól tudod lesznek, én is úgy tudom, hogy májusban németeseket keresnek. Hajrá mindenkinek. Jó az email cím is amit írtál Egérke, csak a @hiányzik belőle:)
damo77

Hozzászólás: 29

HozzászólásSzerző: Hajópincér Andrea » 2015.08.26. 14:33

Sziasztok!

Amennyiben folyami hajón, óceánjáró hajón, vagy szárazföldi szállodában, esetleg étteremben dolgoznátok, nézzétek folyamatosan a www.hajopincer.hu weboldalt, vagy a www.facebook.com/hajopincer oldalt!!!
Ha bármely lehetőség szimpatikus lenne, küldjetek önéletrajzot Nekem az andi@hajopincer.hu email címre és igyekszem segíteni :)

Ne feledjétek, ha még nem elegendő a szakmai és/vagy a nyelvi tudásotok, akkor válasszatok képzéseink közül a www.hajopincer.hu/tanfolyamok , vagy a www.bestmixer.hu/oktat oldalon és sikeres vizsga esetén nemzetközi bizit, valamint munkaajánlatot kaphattok :)

Több ezer végzett hallgatónk találta már meg a számítását a Hajópincér Iskolában, gyertek Ti is :) ;)

Köszi az elolvasást :)
Legyen szép napotok!
Hajópincér Andrea

Hozzászólás: 28

Előző

Vissza: Óceánjáró hajós munka