Nyelvtudás, végzettség

Re: Nyelvtudás, végzettség

HozzászólásSzerző: zozinem » 2014.06.15. 17:23

majd csak júliusba lesz a vizsga de már tanulni kell, mert sok az anyag :shock:

Pocahontas írta:
zozinem írta:jó reggelt :) eddig én is korrekt tájékoztatást kaptam mindenről, de majd a vizsga után kiderül, hogy mi a helyzet.

Mikor vizsgázol?
zozinem

Hozzászólás: 50

HozzászólásSzerző: Adam9ö » 2014.07.07. 16:50

Sziasztok,

Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra,rengeteg hozászólást és kérdést elolvastam.Nagyon sok mindent tisztán látok.
Tervezem hogy megpróbálom a munkát Óceánjárón,de a kérdésem a következő.
- Évek óta dolgozom animátorként nap mint nap emberekkel foglalkozom, mellette 3éve Bartenderként dolgozom szerencsére nagyon jól megy és szeretem a szakmát,a munkát bírom terhelés nem probléma van hogy 7napból 7-et dolgozom.Nemzetközilek elfogadott Bartender bizonyítványom van..Szerencsére a vizsga is jól siekrült így az osztályzás sem hátrány! :)
Sajnos amitől tartok hogy nem hotelben hanem bárban vagyok Bartender mennyivel csökken így az esélyem?! :-/
Gondolom hogy sokkkal előnyösebb lenne ha egy 4 vagy 5 csilláagos hotelben dolgoznék.....
A nyelvtudással kapcsolatban nincs kérdésem mert minél jobban beszélsz annál jobban boldogulsz ez világos :)

Előre is köszönöm a választ,válaszokat!!
Szép napot mindenkinek!
Adam9ö

Hozzászólás: 1

HozzászólásSzerző: Egérke » 2014.08.25. 08:15

Kedves Andrea!
Mostanában indulnak mixer képzések? Olyan is részt vehet a tanfolyamon aki semmiféle gyakorlattal nem rendelkezik? Milyen bizonyítványt kapunk? A munkához milyen szintű nyelvtudás szükséges?

Hajópincér Andrea írta:Kedves Mindenki :)

Először is a köszönöm a sok pozitív hozzászólást a Hajópincér- és Best Mixer iskolákkal kapcsolatban. Természetesen én mindkét iskolát ajánlom ;)
A Hajópincér Iskola elsősorban a pincér képzésekkel és kiegészítő tréningekkel, nyelvtanfolyamokkal foglalkozik, míg a Best Mixer Iskola főleg a bármixer/bartender és barista, valamint ehhez a két képzéshez tartozó kiegészítő tréningekkel, tanfolyamokkal foglalkozik.
Sok hallgató például párhuzamosan végzi a pincér-mixer-barista képzést, mert így igazán sokoldalú szakemberré válhatnak és a munkavállalás is könnyebb lesz számukra ;) Persze a külföldi munkavállalásban a legfontosabb az angol és/vagy német nyelvtudás, így minden tanfolyamunk kombinálható kedvezményes nyelvtanfolyamokkal is :)
Persze mindig vannak olyan diákok, akik nem tanulnak, nem veszik elég komolyan, sajnos velük nehéz együttműködni.
Igyekszem én is koncentrálni azokra az emberekre, akik tényleg kint akarnak dolgozni és hajlandóak ezért tenni is ;)
Több mint 7 éve dolgozom itt és magabiztosan kijelenthetem, hogy a Hajópincér- és BestMixer Iskolánál jobbat el sem tudnék képzelni. Rengeteg diáknak segítettünk már a külföldi munkavállalásban és nagyon sok sikertörténetünk van ;) Érdemes megnézni a weboldalunkat, vagy a facebook oldalunkat, ott rengeteg információt találhattok végzett hallgatóinkról és munkahelyeikről.

A tengeribetegségről pedig csak annyit írnék, hogy a hajón ingyenesen elérhetőek a megfelelő gyógyszerek, így nem kell félni ettől. ;)

Mindenkinek kellemes napot kívánok! :)
Egérke

Hozzászólás: 11

HozzászólásSzerző: Hajópincér Andrea » 2014.09.30. 15:02

Kedves Egérke!

Képzéseinket folyamatosan indítjuk. A www.bestmixer.hu/oktat oldalon, vagy a www.hajopincer.hu/tanfolyamok oldalon minden szükséges információt megtalálsz a tanfolyamokról. Nemzetközi bizit kapsz sikeres vizsga esetén és természetesen a munkavállaláshoz társalgási szint szükséges. Amennyiben hiányos a nyelvtudásod, szeretettel várunk német- és/vagy angol tanfolyamunkon!
Kellemes napot Neked :)

Egérke írta:Kedves Andrea!
Mostanában indulnak mixer képzések? Olyan is részt vehet a tanfolyamon aki semmiféle gyakorlattal nem rendelkezik? Milyen bizonyítványt kapunk? A munkához milyen szintű nyelvtudás szükséges?
Hajópincér Andrea

Hozzászólás: 28

HozzászólásSzerző: grizli89 » 2014.10.27. 09:43

A tanfolyam elvégzése mindeképpen szükséges kedves Andrea? Vagy tanfolyam nélkül is lehet menni?
grizli89

Hozzászólás: 7

HozzászólásSzerző: damo77 » 2014.11.17. 20:10

Hello! Ha nem túl jó a nyelvtanom, de tudok beszélni angolul, meg fogom érteni a vendégeket?
damo77

Hozzászólás: 29

HozzászólásSzerző: Egérke » 2014.11.18. 12:43

Hajópincér Andrea írta:Kedves Egérke!

Képzéseinket folyamatosan indítjuk. A http://www.bestmixer.hu/oktat oldalon, vagy a http://www.hajopincer.hu/tanfolyamok oldalon minden szükséges információt megtalálsz a tanfolyamokról. Nemzetközi bizit kapsz sikeres vizsga esetén és természetesen a munkavállaláshoz társalgási szint szükséges. Amennyiben hiányos a nyelvtudásod, szeretettel várunk német- és/vagy angol tanfolyamunkon!
Kellemes napot Neked :)

Egérke írta:Kedves Andrea!

Kedves Andrea!
Te személyesen melyik nyelvet ajánlod? Német vagy angolt? Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni?
Egérke

HozzászólásSzerző: Hajópincér Andrea » 2014.11.18. 20:11

Kedves Egérke!

Külföldi munkához mindenképpen szükség van nyelvtudásra.
Az angol és a német nyelv ismerete is megfelelő, persze a legjobb, ha mindkét nyelven erős társalgási szinten beszél a jelentkező, hiszen akkor
még jobb lehetőségek közül választhat ;)
Szép estét! :) Andi
Hajópincér Andrea

Hozzászólás: 28

HozzászólásSzerző: Egérke » 2014.11.24. 12:01

Hajópincér Andrea írta:Kedves Egérke!

Külföldi munkához mindenképpen szükség van nyelvtudásra.
Az angol és a német nyelv ismerete is megfelelő, persze a legjobb, ha mindkét nyelven erős társalgási szinten beszél a jelentkező, hiszen akkor
még jobb lehetőségek közül választhat ;)
Szép estét! :) Andi

Köszönöm a válaszodat!
Egérke

HozzászólásSzerző: Pocahontas » 2014.12.08. 10:43

Hajópincér Andrea írta:Kedves Mindenki :)

Először is a köszönöm a sok pozitív hozzászólást a Hajópincér- és Best Mixer iskolákkal kapcsolatban. Természetesen én mindkét iskolát ajánlom ;)
A Hajópincér Iskola elsősorban a pincér képzésekkel és kiegészítő tréningekkel, nyelvtanfolyamokkal foglalkozik, míg a Best Mixer Iskola főleg a bármixer/bartender és barista, valamint ehhez a két képzéshez tartozó kiegészítő tréningekkel, tanfolyamokkal foglalkozik.
Sok hallgató például párhuzamosan végzi a pincér-mixer-barista képzést, mert így igazán sokoldalú szakemberré válhatnak és a munkavállalás is könnyebb lesz számukra ;) Persze a külföldi munkavállalásban a legfontosabb az angol és/vagy német nyelvtudás, így minden tanfolyamunk kombinálható kedvezményes nyelvtanfolyamokkal is :)
Persze mindig vannak olyan diákok, akik nem tanulnak, nem veszik elég komolyan, sajnos velük nehéz együttműködni.
Igyekszem én is koncentrálni azokra az emberekre, akik tényleg kint akarnak dolgozni és hajlandóak ezért tenni is ;)
Több mint 7 éve dolgozom itt és magabiztosan kijelenthetem, hogy a Hajópincér- és BestMixer Iskolánál jobbat el sem tudnék képzelni. Rengeteg diáknak segítettünk már a külföldi munkavállalásban és nagyon sok sikertörténetünk van ;) Érdemes megnézni a weboldalunkat, vagy a facebook oldalunkat, ott rengeteg információt találhattok végzett hallgatóinkról és munkahelyeikről.

A tengeribetegségről pedig csak annyit írnék, hogy a hajón ingyenesen elérhetőek a megfelelő gyógyszerek, így nem kell félni ettől. ;)

Mindenkinek kellemes napot kívánok! :)

Kedves Andrea!

Amennyiben sikeresen elvégzem nálatok a tanfolyamot akkor mennyi időn belül tudtok elhelyezni?
[url]Pocahontas[i][/i][/url]
Pocahontas

Hozzászólás: 14

ElőzőKövetkező

Vissza: Óceánjáró hajós munka