Mikor érkezik meg az előszerződésem?

Mikor érkezik meg az előszerződésem?

HozzászólásSzerző: konyasbt11 » 2016.07.07. 12:43

Sziasztok! Korabban folyami hajon dolgoztam, de most, hogy betoltottem a 21-et, vegre jelentkezhettem oceanjaro hajora. A sikeres interview-et kovetoen felvetelt nyertem Bartenderi pozicioba a Royal Caribbean International ceghez. Az interview februar vegen volt, azota mindent megcsinaltam amit a kozvetito iroda kert tolem. Kesz az orvosi, erkolcsi bizonyitvany, utlevel, minden. Mar csak a vizumot kell megcsinalnom, de az iroda azt mondta, varjam meg hozza az eloszerzodesem. Mindenki azt mondja nekem, hogy minden rendben, mar nemsokara megerkezik. Tudom, hogy sokat kell varni na de ennyit? Mar lassan agusztus es meg semmi hir. Nem hallottam meg ilyen hosszu varakozasi idorol. Nagyon kivancsi lennek a velemenyetekre. Elore is koszonom a segitseget/lelki erot. 16 eves korom ota erre varok!
konyasbt11

Hozzászólás: 1

Re: Mikor érkezik meg az előszerződésem?

HozzászólásSzerző: 3ddome » 2016.08.15. 08:33

szia,
engem még novemberben vettek fel, azóta várok, szintén bártender és Royal, azóta semmi, nekem is kész az orvosi, erkölcsi, útlevél....
3ddome

Hozzászólás: 2

Re: Mikor érkezik meg az előszerződésem?

HozzászólásSzerző: Ádám » 2016.08.21. 18:43

Sziasztok!

Olvastam, hogy mindketten a Royal Caribbean hajótársasághoz nyertetek felvételt. Én is ide szeretnék majd jelentkezni jövőre. Tudnátok nekem mesélni hogy milyen volt az interjú, melyik közvetítő iroda segítségével kaptátok meg az állást? Milyen követelmények voltak, az interjú meddig tartott, az interjúztató normális volt?
Ezen viszont meglepődtem hogy még mindig nem jött meg a szerződésetek, azt gondoltam hogy sokkal gyorsabb a kijutás. ://

Előre is köszönöm a válaszaitokat. :)
Ádám

Hozzászólás: 2

Vissza: Óceánjáró hajós munka