Akik most készülnek a nagy útra! Tanácsok és bíztatás

Re: Akik most készülnek a nagy útra! Tanácsok és bíztatás

HozzászólásSzerző: Markusz » 2014.04.23. 19:32

De jó neked!!!!!!!!!!!!!!!! Hova mész? 3 nap, te jó ég, én is akarok menni!!!!!!!!!!!!
Markusz

Hozzászólás: 15

HozzászólásSzerző: pavol82 » 2014.04.25. 07:18

Gyere, folyamatosan emberhiany van :( sok assistant abbahagyja, nem varjak meg, mig jobb lesz a hajos elet :(

Markusz írta:De jó neked!!!!!!!!!!!!!!!! Hova mész? 3 nap, te jó ég, én is akarok menni!!!!!!!!!!!!
pavol82

Hozzászólás: 30

HozzászólásSzerző: miss_dina » 2014.04.27. 15:55

Tényleg Pavol? Nálunk ilyen gond nincs, tele vagyunk. Senki nem megy el. Jó, mert kérhetek hajót, de például most augusztusig nem tudok kimenni, mert amelyik hajóra mennék, az tele van :( Lehet megyek egy másikra.
miss_dina

Hozzászólás: 35

HozzászólásSzerző: pavol82 » 2014.04.28. 19:47

Ja, hallottam, hogy az aidanal jo vilag van, de en nem tudok nemetul, oda meg az kell, ha jol tudom :( es vegulis nekem nincs rossz melom, nem rossz a fizum sem es jo az utvonal is ... Te voltal mar bora boran? :D :mrgreen:

miss_dina írta:Tényleg Pavol? Nálunk ilyen gond nincs, tele vagyunk. Senki nem megy el. Jó, mert kérhetek hajót, de például most augusztusig nem tudok kimenni, mert amelyik hajóra mennék, az tele van :( Lehet megyek egy másikra.
pavol82

Hozzászólás: 30

HozzászólásSzerző: Monin » 2014.04.28. 20:27

[quote="zozinem"]Tanulni? Kint is tanulnom kell?! Nem elég itthon? És mit tanulok majd Monin? Köszi a választ!

Zozinem! Bocsi de nem olvastam a hozzászólásaidat! Ahogy kivettem a szavaidból még eddig nem voltál hajón ha igen akkor nem igazán értem a hozzászólásodat. Az én időmben mikor még aktívan hajóztam csak akkor tudtál előrébb lépni ha kitűntél a tömegből és fő az önbizalom. A vezetőség kis létszámú míg a személyzet kb 1200 fő. Első körben mikor kikerültem mondhatom a legalja pozíciót sikerült kifognom konyult is a szám rendesen. Nem fért bele az egómba! Én aki előtte egy ***** csillagos szállodában dolgoztam és az arcom is elég nagy volt, gondolhatod hogy derogált nekem a hajón a legalja pozíció. Úgy voltam vele nincs mit vesztenem elég hamar ennek hangot is adtam és kikértem magamnak, hogy nem fogom a személyzet után takarítani a bakot! Bizonyítani akarok és adjanak egy lehetőséget. Természetesen egy éjszakám volt arra, hogy oda vissza bemagoljam az étlapot. Megérte! Nagyon hamar Team Weater lettem. Persze itt is el kellett végeznem egy 1 hónapos sulit (Carnival collage) ami a felszolgálásról és az angol nyelvről szólt! Pihenés az nulla! Móka időmben suliban ülhettem de megérte mert sokat dobott a fizetésemen! Aztán nézzük csak: kiképeztek mentő egység vezetőnek :) újabb 2 hónap suli. Panamai hatóság előtt vizsgáztam, 150- fős mentőhajó! Azt hiszem amit meglehetett tanítani vagy tanulni a hajón azon én végigmentem és nem bántam meg. Így lett belőlem aktiv head weater.
Még valami kérdés? Szívesen válaszolok ;)
Monin

HozzászólásSzerző: zozinem » 2014.04.29. 19:07

nem hajóztam Monin, de majd akarok, vagy valami külföldi melót, mindegy mit, csak jussak ki és pénzt lehessen keresni vele.
zozinem

Hozzászólás: 50

HozzászólásSzerző: Monin » 2014.04.29. 20:12

zozinem írta:nem hajóztam Monin, de majd akarok, vagy valami külföldi melót, mindegy mit, csak jussak ki és pénzt lehessen keresni vele.

Ne haragudj Zozinem, de szerintem nem jól állsz hozzá a dolgokhoz. Tapasztalatom szerint azok akik úgy mentek hajózni, hogy mindegy mit csinálnak csak kint legyenek nem igazán jutottak előre! Sőt 1-2 hónapon belül haza is jöttek! Tűzz ki célt magad elé és légy magabiztos! Már itthon el kell döntened, hogy mi is szeretnél kint lenni :)
Monin

HozzászólásSzerző: Markusz » 2014.05.03. 08:10

Szerintem már az jó hozzáállás hogy külföldön szeretne dolgozni valaki. Kint meg úgy is elfog dőlni, hogy tud e előrelépni vagy sem. Vagy akar e egyáltalán. Mert nem mindenki akar.
Markusz

HozzászólásSzerző: zozinem » 2014.05.08. 21:03

Mi volt a legalja meló amiben kezdtél? Mikor? Mennyit voltál kint? Mióta nem hajózol?

Monin írta:
zozinem írta:Tanulni? Kint is tanulnom kell?! Nem elég itthon? És mit tanulok majd Monin? Köszi a választ!

Zozinem! Bocsi de nem olvastam a hozzászólásaidat! Ahogy kivettem a szavaidból még eddig nem voltál hajón ha igen akkor nem igazán értem a hozzászólásodat. Az én időmben mikor még aktívan hajóztam csak akkor tudtál előrébb lépni ha kitűntél a tömegből és fő az önbizalom. A vezetőség kis létszámú míg a személyzet kb 1200 fő. Első körben mikor kikerültem mondhatom a legalja pozíciót sikerült kifognom konyult is a szám rendesen. Nem fért bele az egómba! Én aki előtte egy ***** csillagos szállodában dolgoztam és az arcom is elég nagy volt, gondolhatod hogy derogált nekem a hajón a legalja pozíció. Úgy voltam vele nincs mit vesztenem elég hamar ennek hangot is adtam és kikértem magamnak, hogy nem fogom a személyzet után takarítani a bakot! Bizonyítani akarok és adjanak egy lehetőséget. Természetesen egy éjszakám volt arra, hogy oda vissza bemagoljam az étlapot. Megérte! Nagyon hamar Team Weater lettem. Persze itt is el kellett végeznem egy 1 hónapos sulit (Carnival collage) ami a felszolgálásról és az angol nyelvről szólt! Pihenés az nulla! Móka időmben suliban ülhettem de megérte mert sokat dobott a fizetésemen! Aztán nézzük csak: kiképeztek mentő egység vezetőnek :) újabb 2 hónap suli. Panamai hatóság előtt vizsgáztam, 150- fős mentőhajó! Azt hiszem amit meglehetett tanítani vagy tanulni a hajón azon én végigmentem és nem bántam meg. Így lett belőlem aktiv head weater.
Még valami kérdés? Szívesen válaszolok ;)
zozinem

Hozzászólás: 50

HozzászólásSzerző: Markusz » 2014.05.09. 20:47

Szia Monin!
Mentő egység vezetőként mit csináltál? Mit takar ez a munka?
Köszike :)
Markusz

ElőzőKövetkező

Vissza: Óceánjáró hajós munka