Tapasztalat

Minden, ami folyami hajózás.

Re: Tapasztalat

HozzászólásSzerző: blablaa11 » 2015.08.06. 15:22

Lehet hogy Cuki már rég a habokat szeli:)
blablaa11

Hozzászólás: 6

HozzászólásSzerző: Micuka » 2015.08.12. 06:52

Sziasztok!

Elindítottam a folyami hajós dolgot, voltam előinterjún, aztán tegnap hívtak, hogy esetleg ma szállja be, vagy legkésőbb holnap Franciában. Az lenne a kérdésem, hogy ez mindig így megy? Én ilyen gyorsan nem tudok :( Nincs olyan, hogy előre szólnak kb. 1 hónappal? Vagy legalább 2 héttel?
Köszi a választ!
Üdv: Bea
Micuka

Hozzászólás: 3

HozzászólásSzerző: Hajópincér Andrea » 2015.08.26. 14:23

Szia Micuka!

Jelenleg dübörög a folyami hajós szezon, ilyenkor általában azonnali beszállással keresik a munkavállalókat.
Sajnos nem fognak sokkal korábban szólni, pláne nem egy hónappal előbb.
Na nincs itthon komolyabb kötöttséged, akkor szerintem érdemes megindulni egy ilyen hívásra,
persze befolyásolni nem szeretnélek, a döntést Neked kell meghozni ;)
Szép délutánt!
Hajópincér Andrea

Hozzászólás: 28

HozzászólásSzerző: veras81 » 2015.08.26. 19:10

Áhhh Micu ... menj inkább Angliába, mert ott tudsz tervezni. Nekem is pár hét volt, mire annak idején kijutottam, de tök jó volt, mert fel tudtam készülni
Az én egyik barátnőm folyamon van és őt reggel hívták, este be is szállt , persze ő arra készült :D
veras81

Hozzászólás: 10

HozzászólásSzerző: aboka8 » 2015.09.03. 11:06

Szia Micu!

Én belevágnék a helyedben az tuti! Vagy talán már be is szálltál???
aboka8

Hozzászólás: 7

HozzászólásSzerző: Micuka » 2015.09.04. 12:25

Sziasztok!
Köszi a válaszokat. Nem, egyelőre nem vágtam bele, ez nekem túl gyors. Menni akartam, de most, hogy mehetnék, kicsit besz..tam :(
Inkább a következő szezont próbálom, ha jól tudom, február végén már akár lehet is menni és akkor talán előbb szólnak.
Az biztos, hogy ki akarok menni, csak nem egyik napról a másikra, az túl gyors, legalábbis nekem :(
Még gyűjtök egy kis erőt :mrgreen:
Micuka

Hozzászólás: 3

HozzászólásSzerző: Giddy_Up » 2015.11.13. 09:49

Sziasztok!

Én is egy kérdéssel fordulnék hozzátok, bár személy szerint már lenyomtam 3 szezont az egyik folyami hajós társaságnál. Most viszont váltani szeretnék. Méghozzá Vikingre... Valaki dolgozott már velük? Tapasztalat? :) Cabin stewardessként jelentkeztem, mert ezt csináltam a másik cégnél is. Ott már asszisztensi pozícióban voltam, de szerződés módosítás miatt iszonyatosan megkurtították a fizetésünket... A Vikingnál megközelítőleg 200 euróval többet kapnék... Tudom, hogy itt újra végig kéne evickélnem a ranglétrán, de nem zavar. Később, lehet, hogy megpróbálkoznék bekerülni a recire nightynak. Az előző cégemnél volt erre lehetőség, remélem, itt is lesz.

Tehát, várom az esetleges tapasztalatokat, tanácsokat a Vikinggel kapcsolatban!
Giddy_Up

Hozzászólás: 1

HozzászólásSzerző: zozinem » 2015.12.10. 08:02

szia, en nem dolgoztam naluk, de volt olyan osztalytarsam, aki odament es hat nem mondott tul jokat. nagyon sokat kell melozni allitolag. a csaj le is szallt es arosan van, en ugy tudom. te melyik cegnel voltal?

Giddy_Up írta:Sziasztok!

Én is egy kérdéssel fordulnék hozzátok, bár személy szerint már lenyomtam 3 szezont az egyik folyami hajós társaságnál. Most viszont váltani szeretnék. Méghozzá Vikingre... Valaki dolgozott már velük? Tapasztalat? :) Cabin stewardessként jelentkeztem, mert ezt csináltam a másik cégnél is. Ott már asszisztensi pozícióban voltam, de szerződés módosítás miatt iszonyatosan megkurtították a fizetésünket... A Vikingnál megközelítőleg 200 euróval többet kapnék... Tudom, hogy itt újra végig kéne evickélnem a ranglétrán, de nem zavar. Később, lehet, hogy megpróbálkoznék bekerülni a recire nightynak. Az előző cégemnél volt erre lehetőség, remélem, itt is lesz.

Tehát, várom az esetleges tapasztalatokat, tanácsokat a Vikinggel kapcsolatban!
zozinem

Hozzászólás: 50

HozzászólásSzerző: paulakaroly » 2016.05.31. 13:31

Sziasztok!
Nekem is felkeltette az érdeklődésemet a folyami hajózás is!
Még nem tudom pontosan, hogy mikor vágnék bele.... most csak szeretném felmérni a terepet

Ha jól tudom akkor főként a német nyelv tudás ami kell a folyami hajózáshoz?

Előre is köszönöm a válaszokat :)
paulakaroly

Hozzászólás: 4

HozzászólásSzerző: yolovan » 2017.04.17. 09:44

Sziasztok!
ugy nez ki h mar annyira nem jo dolog folyami hajon melozni? barhol keresem a neten a blogokat, mar alig talalni. En eddig oceanjaron meloztam, de valtanek folyamira. Vki tud megbizhato infokat a river advice vagy scylla ceggel kapcsolatosan?
yolovan

Hozzászólás: 1

ElőzőKövetkező

Vissza: Folyami hajós munka