Idegen nyelv tudás és pincér OKJ

Re: Idegen nyelv tudás és pincér OKJ

HozzászólásSzerző: Lizababy » 2014.01.19. 15:58

Hajópincér Iskolában! Nagy szerencse hogy nem csak egy időpont közül választhatott a Testvérem, hanem volt egy közös megbeszélés, ahol a tanár és a hallgatók is közösen kialakították az órákat! Valamennyit beszélt már angolul, de sokat fejlődött igen. Sokat beszéltek az órákon, kaptak egy tankönyvet is, ami tulajdonképpen tartalmaz minden fontos témakört, ami szükséges egy ilyen tanfolyamon! Szerintem vágj bele :)
Lizababy

Hozzászólás: 13

HozzászólásSzerző: Zsolnaedina » 2014.03.14. 14:22

Lizababy írta:Hajópincér Iskolában! Nagy szerencse hogy nem csak egy időpont közül választhatott a Testvérem, hanem volt egy közös megbeszélés, ahol a tanár és a hallgatók is közösen kialakították az órákat! Valamennyit beszélt már angolul, de sokat fejlődött igen. Sokat beszéltek az órákon, kaptak egy tankönyvet is, ami tulajdonképpen tartalmaz minden fontos témakört, ami szükséges egy ilyen tanfolyamon! Szerintem vágj bele :)

Szia Liza! Köszi az infókat! Sokat segítettél Nekem, meg szerintem néhány hasonló sorstársamnak is! :)
Zsolnaedina

Hozzászólás: 3

HozzászólásSzerző: Ákos89 » 2014.03.16. 07:52

Sziasztok!

Újként a fórumon egy meglepő kérdéssel kezdenék, de van valakinek információja arról, hogy Németországból hogyan lehet belekezdeni a hajópincérkedésbe? Biztos ott is megvannak a megfelelő iskolák erre, de a Google első nekifutásra nem volt a barátom :) A nyelvi problémákon dolgozik az érintett személy, nagyon jól beszéli az angolt és a németet is, és van vendéglátós tapasztalata, bár papírja viszont nincs róla. Elég lenne ebben az esetben neki is egy sima felszolgáló OKJ-t elvégezni? Ha adnátok néhány ötletet, nagyon megköszönném! :)
Ákos89

Hozzászólás: 1

HozzászólásSzerző: Pirat » 2014.03.29. 20:04

Szia Ákos89!

Szerintem a németek nem ismerik a magyar OKJ-t!Szerezz nemzetközi bizonyítványt mert azzal többre mész!

Ákos89 írta:Sziasztok!

Újként a fórumon egy meglepő kérdéssel kezdenék, de van valakinek információja arról, hogy Németországból hogyan lehet belekezdeni a hajópincérkedésbe? Biztos ott is megvannak a megfelelő iskolák erre, de a Google első nekifutásra nem volt a barátom :) A nyelvi problémákon dolgozik az érintett személy, nagyon jól beszéli az angolt és a németet is, és van vendéglátós tapasztalata, bár papírja viszont nincs róla. Elég lenne ebben az esetben neki is egy sima felszolgáló OKJ-t elvégezni? Ha adnátok néhány ötletet, nagyon megköszönném! :)
Pirat

Hozzászólás: 16

HozzászólásSzerző: Lizababy » 2014.03.31. 21:01

Én is csak csatlakozni tudok! Egy nemzetközi bizonyítvánnyal eltudsz helyezkedni bárhol!
Lizababy

Hozzászólás: 13

HozzászólásSzerző: bika.mika » 2015.02.09. 18:42

Tutkó elfogadjàk ezt a bizit kint is? Vki megerősitene ebben plííz.
bika.mika

Hozzászólás: 15

HozzászólásSzerző: bika.mika » 2015.02.16. 20:41

Na kossz a sok vàlaszt :mrgreen:
bika.mika

Hozzászólás: 15

HozzászólásSzerző: zozinem » 2015.06.02. 17:11

sok masik temaban mar leirtak hogy elfogadjak ... olvasgass kicsit haver. en kint vagyok egyebkent nincs gond bizivel ;)

bika.mika írta:Na kossz a sok vàlaszt :mrgreen:
zozinem

Hozzászólás: 50

Előző

Vissza: Feltételek, szükséges iratok, költségek