Hajópincér képzés/Vendéglátós végzettség

Re: Hajópincér képzés/Vendéglátós végzettség

HozzászólásSzerző: bubuka.33 » 2015.06.04. 07:59

Hali,
Én tuti csak az eredetiben bízok, tehát a HP suliban.
bubuka.33

Hozzászólás: 14

HozzászólásSzerző: norka_22 » 2015.06.04. 09:00

Halihó!

Ezt a sulit nem ismerem, amit kiraktál, nem tudom mennyire lehetnek elsők meg ilyenek, érdekes, hogy bármilyen következmény nélkül írhatnak ilyet, na de mindegy. Nem vagyok jogász, fogalmam sincs. Amióta legutoljára írtam ide elvégeztem egy mixer képzést. :) Történt egy s más az életemben, Budapestre költöztem a párommal, hogy kipróbáljuk a nagyvárosi életet. Nem mondanám, hogy sikeresen zártunk, sajnos már nem vagyunk azóta együtt, viszont engem felvettek hajóra dolgozni! :) Már innen kintről írok, egy hete dolgozom, nagyon király. A BestMixernél végeztem, elég alaposan utánajártam a többi sulinak is, és senki nem tudott nekem olyat adni, amit ők. Árban nem ők a legjobbak, viszont ha ár-érték arányt feszegetem magasan elsők szerintem. Arról nem beszélve, hogy egyből a tanfolyam után mondták, hogy van meló, jelentkezzünk, ha akarunk. És itt nem maradt annyiban! Én meg voltam lepődve, hogy a tanfolyam után is mennyire törődtek azzal, hogy mi lett velem, hol dolgozok, nincs-e kedvem hajós interjúra menni stb. Lehet, ha nem keresnek meg ilyenekkel, akkor még ma is Mo-n dolgozom, de így épp New Yorkban vagyok!!!! :) Szóval ez csak egy vélemény, mindenki saját belátása szerint döntsön a sulinál, én csak jót tudok mondani a BestMixerről. :)
norka_22

Hozzászólás: 4

HozzászólásSzerző: honey » 2015.06.05. 11:11

Pocahontas írta:
honey írta:Sziasztok!

Képzeljétek molyoltam az interneten és rátaláltam az ország első speciálisan kialakított intézményére akik vendéglátó ipari képzésekkel foglalkoznak és el is helyezik a tanulóikat! http://vendeglatosuli.hu/Cegismerteto/ . Nagyon sok tanfolyamaik vannak! Bár kicsit nekem ismerős a felépítésük :) de hiszek nekik! Ha tényleg Ők az elsők akkor biztos jók lehetnek. Ugye?
Van valaki aki esetleg ismeri Őket? Írhatna pár sort :) Ez tök szupi! Nem?

Szia Honey!

Ez tényleg "tök szupi", hogy megtaláltad!!! Megtennéd Nekem, hogy megnéznéd a http://www.hajopincer.hu oldalát is! Egy kicsit átunna néztem a http://www.vendeglatosuli.hu nekem elég friss iskolának tűnnek és mint régi motoros a netezgetésben Én tavaly még nem láttam őket.
Ez egy kicsit elgondolkodtató. Miért most tűntek fel? Ha Ők az elsők akkor tavaly miért nem találkoztam velük? Biztos elmentem volna hozzájuk is nem csak a hajópincérekhez. Vagy ha van egy kis időd nézd meg a cégjegyzék számukat :? Ott kiderül mikortól vannak a piacon :)

Uhh lehet nem fogalmaztam érthetően az előző hozászolásomban... Én ezt ironikus formában írtam! 2014-ben Én is elvégeztem egy képzést a hajopincér és BestMixer iskolában! Ergo nem lehetnek ők az első iskola akik ilyennel foglalkoznak! Vigyázzon mindenki mert bárki bármit ezek szerint már kiírhat az oldalukra. Egyébként ahol én végeztem már 8 éve oktatják ezeket a képzéseket :) Ezért is írtam :) jellel, hogy nekem kicsit ismerős a felépítésük.
honey

HozzászólásSzerző: honey » 2015.06.05. 11:12

honey írta:Sziasztok!

Képzeljétek molyoltam az interneten és rátaláltam az ország első speciálisan kialakított intézményére akik vendéglátó ipari képzésekkel foglalkoznak és el is helyezik a tanulóikat! http://vendeglatosuli.hu/Cegismerteto/ . Nagyon sok tanfolyamaik vannak! Bár kicsit nekem ismerős a felépítésük :)de hiszek nekik! Ha tényleg Ők az elsők akkor biztos jók lehetnek. Ugye?
Van valaki aki esetleg ismeri Őket? Írhatna pár sort :) Ez tök szupi! Nem?
honey

HozzászólásSzerző: Blázse » 2015.06.09. 07:55

Hali!

Én nem rég végzetem (teljesen pontosan fél éve) egy mixer+flair tanfolyamot Budapesten a BestMixernél. Nézegettem ezt a linket és megnéztem az oktatókat... több dolog is szemet szúrt. Egyrészt az egyik oktatójukat én mintha a BestMixernél láttam volna, ezekszerint inkább már ennél a sulinál dolgozik ergo nem csoda, hogy hasonlít a tematika, mivel van egy belső emberük, nem?
Másrészt némelyik oktató képe azért hagy némi kívánnivalót maga után... tehát az angol oktató selfije, amin ordít... elég ergya.... meg napszemüvegben képen, hát nem tudom... Én csinálnék ilyet, nem kerülhetnének fel ilyen képek. Ízléstelen, de egyébként be kell menni az iskolákhoz. Jól mondja Norka... Én is voltam a Bolsnál is és a Mojitonál is, de végül a BestMixer mellett döntöttem.
Ja és a Balatonon dolgozom, Siófok egyik legdurvább bárjában, nagyon állat! :)
Blázse

Hozzászólás: 1

HozzászólásSzerző: zozinem » 2015.12.10. 08:10

egyertelmu, hogy bestmixer vagy hajopincer suli. mashova nem erdemes menni mert a sajat karodon tanulod meg hogy csak penzkidobas volt. aki tutira akar menni es melot is akar a suli utan, csakis oket valassza
zozinem

Hozzászólás: 50

HozzászólásSzerző: damo77 » 2016.01.26. 09:21

Sziasztok! érdeklődnék, hogy változott e valami az iratokkal kapcsolatosan?
damo77

Hozzászólás: 29

Előző

Vissza: Feltételek, szükséges iratok, költségek