Hajópincér képzés/Vendéglátós végzettség

Re: Hajópincér képzés/Vendéglátós végzetség

HozzászólásSzerző: Helga789 » 2014.11.27. 09:41

honey írta:Kedves Zita!

Újra itt! ;) Kicsit eltűntem, de okom volt rá! Beiratkoztam hozzátok és sikeresen el is végeztem a képzést! Jelentem 4-es volt a legrosszabb jegyem :). Persze csak szakmára jártam hozzátok, mert mint régebben írtam az angolomon nincs mit javítani azt tökéletesen beszélem. Le is adtam az óceánjáróra a jelentkezésemet. Nem tudom, hogy ki szabad-e írni ezen a fórumon, hogy hova!? Izgatottan várom, hogy mikor hívtok!

Szia Honey!
Olvastam, hogy elvégezted a hajópincér iskolát! Hogyan alakult azóta a sorsod? Írnál pár sort?
Helga789

Hozzászólás: 6

Re: Hajópincér képzés/Vendéglátós végzettség

HozzászólásSzerző: Imola82 » 2014.11.28. 11:50

Mateo írta:Szia Honey!
Milyen volt a vizsga tényleg mesélj egy kicsit..akkor már voltál interjún és sikerült? Hívtak már az időpont miatt?

Szia Honey!
Gondoltam megírom neked, hogy már Én is sikeres vizsgát tettem :)
Imola82

Hozzászólás: 9

HozzászólásSzerző: honey » 2014.12.02. 09:16

Imola82 írta:
Mateo írta:Szia Honey!
Milyen volt a vizsga tényleg mesélj egy kicsit..akkor már voltál interjún és sikerült? Hívtak már az időpont miatt?

Szia Honey!
Gondoltam megírom neked, hogy már Én is sikeres vizsgát tettem :)

Ennek nagyon örülök! És hogyan tovább? Sikerült elhelyezkedned?
honey

Hozzászólás: 14

HozzászólásSzerző: Nira » 2015.02.13. 12:53

Sziasztok!

Úgy látom, hogy kicsit lelassult a forum, de hátha jelentkezik valaki, :)
Én is leenő hajópincéres leszek. Hétfőn lesz egy megbeszélésem Nyíregyházán. Már ennek is örültem, hogy nem kell Pestig utaznom egy kis megbeszélés miatt (néhány napja voltam egy másik közvetítőnél, csak Pesten tudtak fogadni).
Szóval nekem masszőr végzettségem van, de nagyon érdekel a vendéglátás is, így kíváncsian várom, milyen lehetőségeket ajánlanak fel hétfőn. Telefonos egyzetetés során és a sok forum böngészés után nagyon szimpatikusnak tűnik a Hajópincér Iskola. :) Remélem tudnak segíteni, mert mindig is szerettem volna olyan helyen dolgozni, ahol világot láthatok és persze jól is keresek. A hajós munka talán erre a legmegfelelőbb.

Érdekelnének még további tapasztalatok a képzésről és sikerekről (vizsga, elhelyezkedés, már a hajón lévő sikerek is!).
Honynak és Imola82-nek sikerült, remélem nekünk is, leendő hajópincéreknek is sikerülni fog. :)
Ha a régiek közül valaki vagy akár újak, esetleg bekukkantanának ide forumra, nagyon örülnék, ha adnátok még néhány infót a hajós munkával kapcsoltban. Hacsak egy pár sornak is, de nagyon örülnék. :)
Nira

Hozzászólás: 6

HozzászólásSzerző: bika.mika » 2015.02.23. 19:20

Szerintm többeket is érdekelne a jó tapasztalat.
úgyhogy vàrjuk a bedzàmolókat.;-)
bika.mika

Hozzászólás: 15

HozzászólásSzerző: bika.mika » 2015.04.03. 13:06

Mostanában Mindenki el van havazva? Hahóóó:-))
bika.mika

Hozzászólás: 15

HozzászólásSzerző: honey » 2015.05.26. 12:08

Sziasztok!

Képzeljétek molyoltam az interneten és rátaláltam az ország első speciálisan kialakított intézményére akik vendéglátó ipari képzésekkel foglalkoznak és el is helyezik a tanulóikat! http://vendeglatosuli.hu/Cegismerteto/ . Nagyon sok tanfolyamaik vannak! Bár kicsit nekem ismerős a felépítésük de hiszek nekik! Ha tényleg Ők az elsők akkor biztos jók lehetnek. Ugye?
Van valaki aki esetleg ismeri Őket? Írhatna pár sort :) Ez tök szupi! Nem?
honey

HozzászólásSzerző: Pocahontas » 2015.05.28. 08:31

honey írta:Sziasztok!

Képzeljétek molyoltam az interneten és rátaláltam az ország első speciálisan kialakított intézményére akik vendéglátó ipari képzésekkel foglalkoznak és el is helyezik a tanulóikat! http://vendeglatosuli.hu/Cegismerteto/ . Nagyon sok tanfolyamaik vannak! Bár kicsit nekem ismerős a felépítésük de hiszek nekik! Ha tényleg Ők az elsők akkor biztos jók lehetnek. Ugye?
Van valaki aki esetleg ismeri Őket? Írhatna pár sort :) Ez tök szupi! Nem?

Szia Honey!

Ez tényleg "tök szupi", hogy megtaláltad!!! Megtennéd Nekem, hogy megnéznéd a www.hajopincer.hu oldalát is! Egy kicsit átunna néztem a www.vendeglatosuli.hu nekem elég friss iskolának tűnnek és mint régi motoros a netezgetésben Én tavaly még nem láttam őket.
Ez egy kicsit elgondolkodtató. Miért most tűntek fel? Ha Ők az elsők akkor tavaly miért nem találkoztam velük? Biztos elmentem volna hozzájuk is nem csak a hajópincérekhez. Vagy ha van egy kis időd nézd meg a cégjegyzék számukat :? Ott kiderül mikortól vannak a piacon :)
[url]Pocahontas[i][/i][/url]
Pocahontas

HozzászólásSzerző: Hajópincér Andrea » 2015.06.02. 16:59

Sziasztok!

Amennyiben vendéglátós képzés (pincér tanfolyam, mixer / bartender tanfolyam, barista tanfolyam, nyelvi képzések), vagy másképp fogalmazva vendéglátó suli érdekel bárkit, kizárólag a www.hajopincer.hu és a www.bestmixer.hu oldalakat érdemes nézegetni, ha biztosra szeretnétek menni.
Közel 10 éve működünk, (személy szerint én is több mint 8 éve dolgozom itt) és több ezer végzett hallgatóval büszkélkedhetünk, akik külföldön dolgoznak és sikeresek. Ezt természetesen a weboldalainkon és a Facebook oldalainkon is nyomon követhetitek.
Nálunk tényleg azon múlik minden, hogy ki mennyire szorgalmas.
Ha jól tanulsz, mehetsz külföldre :)

Miért választanátok bármilyen másolatot, ha van egy eredeti is, nem? :)

Legyen szép napotok :)
Hajópincér Andrea

Hozzászólás: 28

HozzászólásSzerző: zozinem » 2015.06.02. 17:07

En a hajopincerrel jutottam ki, most se dontenek maskepp! Egyebkent raneztem arra a masik linkre, kicsit sufnituning, nem? Ozdi cím ... hmmmm .... biztos olyanok csinaljak akik nem az iden barnultak le :mrgreen: :lol:
zozinem

Hozzászólás: 50

ElőzőKövetkező

Vissza: Feltételek, szükséges iratok, költségek