Hajópincér képzés/Vendéglátós végzettség

Re: Hajópincér képzés/Vendéglátós végzettség

HozzászólásSzerző: Csötönyi Zita » 2014.01.30. 13:56

encyke36 írta:Kedves Csötönyi Zita!

Olvastam, hogy Te a hajopincérnél dolgozol, ezért érdeklődnék nálad arról, hogy én középiskolában fakt keretein belül tanultam és érettségiztem is (előző évben) Utazás és Turizmusból, hogy ennek tudnám-e hasznát venni? Valamint, hogy valóban 21 az alsó korhatár (az amerikai vízum miatt)?
És még egy olyan kérdésem lenne, (ami lehet, hogy furán fog hangzani, de felteszem :D ) hogy csak itthon Magyarországon tartotok-e tanfolyamot, vagy hogy nincs-e intenzív néhány hetes tanfolyamotok? :)

Köszönöm a választ!

Kedves encyke36!

Ahhoz, hogy megválaszoljam,hogy elegendő-e a végzettséged, szükségem lenne még olyan információkra is, hogy mit tanultál ezen belül, milyen részletesen,stb. Biztos hasznát tudod venni valamilyen szinten. Az is egy fontos kérdés ez esetben, hogy hol, és milyen pozícióban szeretnél elhelyezkedni. A 21 éves korhatár az így igaz, amennyiben még nem töltötted be, más lehetőségeket is tudunk javasolni. Jelenleg Magyarországon 16 városban van képzésünk,vannak határ közeli városok is, kérdés, hogy Te hol tartózkodsz. Sok képzésnek van intenzív változata is. Melyik képzés érdekelne, akkor arról írok bővebben!
Üdv.
Csötönyi Zita
Csötönyi Zita

Hozzászólás: 6

HozzászólásSzerző: Imola82 » 2014.02.25. 12:43

Szia Honey!

Rég írtál! Érdeklődnék, hogy döntöttnél? Voltál bent a hajópincéreknél? Nálam elkezdődött az oktatás angol nyelvvel :)!
És képzeld tök szupcsi, mert kapunk barista és mixer oktatást is :)
Imola82

Hozzászólás: 9

HozzászólásSzerző: Mateo » 2014.04.02. 20:03

Kedves Csötönyi Zita! Olvastam, hogy te a Hajópincérnél dolgozol. Hogy vannak ezek a tanfolyamok? Milyen időközönként indulnak? Nem csak Budapesten van az oktatás ugye?
Köszönöm válaszodat!
Mateo
Mateo

Hozzászólás: 10

HozzászólásSzerző: Helga789 » 2014.04.08. 20:24

honey írta:Sziasztok!
Látom többen vagytok itt akik hajóznak illetve hajóztak! Pár hónapja engem is elkezdett érdekelni az óceán járók :). Kérdésem az lenne a régi motorosokhoz, hogy tényleg elég hozzá egy pár hónapos képzés? Nem tudom ti hol szereztétek a képesítéseteket szakiskolában vagy pedig felnőtt képzésen? Most nagyon sok helyen hallok egy iskoláról és látom, hogy itt is hirdeti magát (Hajópincér). Amit hirdetnek tanfolyamokat, tényleg elég ahhoz hogy kijussak? Pár hónap alatt tényleg el tudok sajátítani mindent? Ha van köztetek olyan aki ismeri a céget vagy járt már hozzájuk kérem írjon nekem. Minden féle negatív illetve pozitív történés érdekelne!

Szia! Én is a hajópincér iskolában végeztem és ahogy látom többen is vannak fent! :) Ha kérdésed van írj! Szívesen mesélek a suliról!
Helga789

Hozzászólás: 6

HozzászólásSzerző: Mateo » 2014.04.10. 21:46

Kedves Helga789!

Bár nem nekem írtad de én hallgatlak. :) Pozitív, negatív vélemény is érdekel.
Mateo

HozzászólásSzerző: beatanagy85 » 2014.04.13. 18:42

Mateo írta:Kedves Csötönyi Zita! Olvastam, hogy te a Hajópincérnél dolgozol. Hogy vannak ezek a tanfolyamok? Milyen időközönként indulnak? Nem csak Budapesten van az oktatás ugye?
Köszönöm válaszodat!
Mateo

Szia!
Én is hajópincér suliba jártam, Nyíregyházán. Csak ajánlani tudom! ;) Szuper a képzés. Jó volt a csoport is. Itt jelentkeztem anno én is www.hajopincer.hu
Sok infó fent van ;)
beatanagy85

Hozzászólás: 2

HozzászólásSzerző: Mateo » 2014.04.13. 20:46

Szia beatanagy85!
Ok, köszi megnézem akkor. Ezek szerint minden nagyvárosban van oktatás? Ez király.
Mateo

Re: Hajópincér képzés/Vendéglátós végzetség

HozzászólásSzerző: honey » 2014.04.28. 19:44

Kedves Zita!

Újra itt! ;) Kicsit eltűntem, de okom volt rá! Beiratkoztam hozzátok és sikeresen el is végeztem a képzést! Jelentem 4-es volt a legrosszabb jegyem :). Persze csak szakmára jártam hozzátok, mert mint régebben írtam az angolomon nincs mit javítani azt tökéletesen beszélem. Le is adtam az óceánjáróra a jelentkezésemet. Nem tudom, hogy ki szabad-e írni ezen a fórumon, hogy hova!? Izgatottan várom, hogy mikor hívtok!
honey

Hozzászólás: 14

Re: Hajópincér képzés/Vendéglátós végzetség

HozzászólásSzerző: Imola82 » 2014.04.28. 19:55

Szia Honey!

Jó látni újra! Ezek szerint akkor Te már túl vagy rajta? Nekem még tart a szakmai rész! Amennyiben időd engedi kicsit mesélhetnél a vizsgáról! Engem nagyon érdekelne :) Nehéz volt? Óceános interjú mikor lesz? Budapestre jártál?
Imola82

Hozzászólás: 9

HozzászólásSzerző: Mateo » 2014.05.03. 08:14

Szia Honey!
Milyen volt a vizsga tényleg mesélj egy kicsit..akkor már voltál interjún és sikerült? Hívtak már az időpont miatt?
Mateo

ElőzőKövetkező

Vissza: Feltételek, szükséges iratok, költségek