Pincér munkák Németországban

Pincér munkák Németországban

HozzászólásSzerző: martor » 2013.12.28. 14:11

Heló, úgy hallottam egyre több a munka németben, én pincérként dolgozom itthon. Hol találok ilyen munkákkal foglalkozó céget, közvetítőt? Hogy lehet jelentkezni, mi kell hozzá, stb. Németet alap nyelvtudás elég?
Köszi
martor

Hozzászólás: 1

Re: Pincér munkák Németországban

HozzászólásSzerző: desibali » 2013.12.31. 09:44

Szia!
Engem is érdekelne Németországban pincér vagy bármilyen munka! Beszélek alap fokon németül. Ha valaki tud segíteni, akkor megköszönném.
desibali

Hozzászólás: 2

HozzászólásSzerző: Pirat » 2014.01.03. 20:42

Miért nem jelentkeztek folyami hajóra????Hamarosan indul a szezon!!! :lol:
Pirat

Hozzászólás: 16

HozzászólásSzerző: Mateo » 2014.01.10. 09:35

Én is a folyami hajót tudnám javasolni mindenkinek! Most indul a szezon, mégis csak más hajón dolgozni, mint egy szállodában vagy étteremben! Ismerősöm folyami hajón dolgozik és nagyon jól érzi magát, jól is keres mi kellene még? :)
Mateo

Hozzászólás: 10

HozzászólásSzerző: szilva » 2014.01.14. 10:13

Sziasztok! Német nyelvterületen lévő munka engem is érdekelne! Németországot én is nézegettem, nagyon mennék már valahova! Szakács végzettségem van és anyanyelvi szinten beszélek németül! Ezt folyami hajón is tudnám akkor hasznosítani? Az sem lehet rossz! Aki dolgozott folyami hajón, írjon már pár sort, hogyan kell ezt elképzelni! Hogyan, hol és merre tudnék jelentkezni? Hova lehet interjúra menni?
Kösz előre is az infókat!
Szilvai Máté
szilva

Hozzászólás: 3

HozzászólásSzerző: Kisa » 2014.01.21. 08:07

szilva írta:Sziasztok! Német nyelvterületen lévő munka engem is érdekelne! Németországot én is nézegettem, nagyon mennék már valahova! Szakács végzettségem van és anyanyelvi szinten beszélek németül! Ezt folyami hajón is tudnám akkor hasznosítani? Az sem lehet rossz! Aki dolgozott folyami hajón, írjon már pár sort, hogyan kell ezt elképzelni! Hogyan, hol és merre tudnék jelentkezni? Hova lehet interjúra menni?
Szilvai Máté

Szia Máté!
Én még nem dolgoztam kint egyáltalán, most készülök majd! Voltam egy cégnél, akik tanfolyamokat és munkalehetőségeket kínálnak! Én be is iratkoztam, mert szükségem van még tanulásra, de úgy olvastam neked annyira nem! Így szerintem keress fel te is egy ilyen céget, vagy őket, akiknél én voltam, biztos tudnak neked segíteni! Ha érdekelnek az infók írj nyugodtan!
Kisa
Kisa

Hozzászólás: 9

HozzászólásSzerző: Mateo » 2014.01.22. 20:56

Szia Kisa!
Engem érdekelne hol voltál, írd meg léci a tapasztalataidat! Köszönöm!
Mateo

Hozzászólás: 10

HozzászólásSzerző: Kisa » 2014.02.06. 10:14

Mateo írta:Szia Kisa!
Engem érdekelne hol voltál, írd meg léci a tapasztalataidat! Köszönöm!

Szia Mateo!
A Hajópincér Iskolánál voltam érdeklődni és be is iratkoztam a tanfolyamra! Eddig abszolút pozitív tapasztalatim voltak velük! Leadtam a jelentkezésem a weboldalukon keresztül, hívtak is, hogy mikor tudnék bemenni az irodájukba! Én budapesti vagyok, de láttam, hogy országszerte vannak irodáik! Nekem mindent részletesen elmondtak a külföldi munkavállalással és a tanfolyamokkal kapcsolatban is! Voltak kérdéseim, amiket szintén részletesen meg tudtunk beszélni! Körbevezettek az iskolában, hogy meg tudjam nézni hol lesz majd az oktatás! És hamarosan kezdődik a tanfolyam, már alig várom! Ha szeretnél még szerintem be tudsz iratkozni, ha van még hely!
Kisa
Kisa

Hozzászólás: 9

HozzászólásSzerző: Barkosza » 2014.03.13. 12:33

Heló Máté!
Én is folyami hajóra jelentkeztem, fel is vettek, és egyébként a jó szakácsnak mindenhol örülnek! Sok cég foglalkozik folyami hajózással, keress rá neten, szerintem úgy könnyebben el tudod dönteni a weboldalak alapján, hogy melyik céghez menj be. Én a crew agancy-nél voltam, a hajópincér suliban ajánlották. NEm laza az interjú, de ha amúgy is jó vagy németből, akkor tuti nyert ügyed van, a szakács jelentkező ritka, főleg aki nyelvet is tud, úgyhogy biztos felvesznek. A munka pedig király, lesz szabadidőd is, minden normálisan működik, a munkabeosztás, a fizetés, a szabadságolás... Ja annyi, hogy elég szűkös a cella :-))) azt meg kell szokni. :-)

szilva írta:Sziasztok! Német nyelvterületen lévő munka engem is érdekelne! Németországot én is nézegettem, nagyon mennék már valahova! Szakács végzettségem van és anyanyelvi szinten beszélek németül! Ezt folyami hajón is tudnám akkor hasznosítani? Az sem lehet rossz! Aki dolgozott folyami hajón, írjon már pár sort, hogyan kell ezt elképzelni! Hogyan, hol és merre tudnék jelentkezni? Hova lehet interjúra menni?
Szilvai Máté
Barkosza

Hozzászólás: 2

HozzászólásSzerző: szilva » 2014.03.14. 13:04

[quote="Barkosza"]Heló Máté!
Én is folyami hajóra jelentkeztem, fel is vettek, és egyébként a jó szakácsnak mindenhol örülnek! Sok cég foglalkozik folyami hajózással, keress rá neten, szerintem úgy könnyebben el tudod dönteni a weboldalak alapján, hogy melyik céghez menj be. Én a crew agancy-nél voltam, a hajópincér suliban ajánlották. NEm laza az interjú, de ha amúgy is jó vagy németből, akkor tuti nyert ügyed van, a szakács jelentkező ritka, főleg aki nyelvet is tud, úgyhogy biztos felvesznek. A munka pedig király, lesz szabadidőd is, minden normálisan működik, a munkabeosztás, a fizetés, a szabadságolás... Ja annyi, hogy elég szűkös a cella :-))) azt meg kell szokni. :-)

Szia Barkosza!
Jól tudom, hogy mostanában indul be a folyami hajós szezon? És milyen szerződések vannak, mennyi időre lehet velük szerződni? És milyen volt az interjú? Mesélj róla egy kicsit! A nyelvtől nem félek, mert a németem teljesen jó! Kicsit előbb szeretnék hallani véleményeket, amiket a munkavállalók írnak. De úgy látom, neked bejött a meló!
Köszi!
szilva

Hozzászólás: 3

Következő

Vissza: Németország